איך להגדיל את כמות חוות הדעת על המרפאה ב 300% ויותר

האם נתקלת במרפאות שיניים אחרות עם עשרות חוות דעת חיוביות של מטופלים וחשבת איך אתה יכול להגיע לשם גם? הדרך הבטוחה להגיע לזה היא צעד אחרי צעד בעזרת מאמץ משותף של הצוות שלך ובאמצעות הגדרת מטרות ברורות.

אתה ודאי מבין את החשיבות העצומה שיש לחוות דעת בשיווק המרפאה שלך באינטרנט. חוות דעת חיוביות, אמינות של מטופלים אמיתיים הן בין כלי השיווק החזקים ביותר שיש לך. כמות חוות הדעת שיש עלייך יכולות להיות הגורם המכריע של מטופל פוטנציאלי לבחור לקבוע פגישה דווקא אצלך ולא אצל המתחרים. למעשה 88% מהאנשים אומרים שהם סומכים על חוות דעת באינטרנט בדיוק כמו על המלצות אישיות.

ברור לנו שאתה מבין את החשיבות של חוות דעת חיוביות והמלצות מפה לאוזן באינטרנט ועד כמה הן חשובות להגדלת המרפאה שלך. אבל כשאתה צריך לבקש בפועל המלצה ממטופל, יכול להיות שפה הדברים קצת לא ברורים – איך עושים את זה בפועל? מתי לבקש? האם לשאול את כל המטופלים שמגיעים למרפאה? איך לוודא שהם אכן משאירים המלצה?

כדי להצליח לקבל חוות דעת והרבה צריך להתחיל לפני שהמטופלים נכנסים למרפאה. דבר ראשון צריך ליצור תוכנית פעולה עם כל אנשי הצוות שלך. תחליטו יחד מי יבקש חוות דעת באותו היום, אתה יודע למי מאנשי הצוות שלך יש יחסים קרובים עם כל אחד מהמטופלים שלך.

אל תחשוב שאתה צריך לקבל חוות דעת מכל מטופל שמגיע למרפאה על מנת להצליח. רבים מהלקוחות שהכי מצליחים לקבל חוות דעת לאורך זמן, מקבלים רק כמה חוות דעת בודדות כל שבוע. הם שואלים את המטופלים שבאמת אוהבים את המרפאה שלהם ושהם חושבים שישמחו לכתוב עליהם חוות דעת חיובית. לאורך זמן ובהתמדה מספר חוות הדעת הולך וגדל. אם תקבל רק 3 חוות דעת בשבוע, תוך 6 חודשים יהיו לך 72 חוות דעת שזה בודאות 300% ויותר המלצות ממה שיש למתחרים שלך!

התחל עם מטרה של שני מטופלים שיכתבו עלייך חוות דעת מהטלפון שלהם בכל שבוע. אם המטופל כותב את חוות הדעת מהטלפון שלו כשהוא נמצא במרפאה, אתה לא צריך לדאוג שהוא שוכח לעשות את זה כשהוא יוצא מהמרפאה וחוזר לחיים העסוקים שלו.

האפליקציה שלנו לבניית מוניטין אונליין, מציעה אינטגרציה מושלמת בין שתי הפלטפורמות החשובות ביותר, גוגל ופייסבוק ומאפשרת למטופלים להשאיר מיידית חוות דעת עלייך מהטלפון הנייד שלהם בעודם במרפאה בקלות ובמהירות.

למידע נוסף על איך אפליקציית בניית המוניטין שלנו יכולה לסייע לך בקלות להגדיל את כמות חוות הדעת החיוביות עלייך לחץ כאן או צור עימנו קשר.

רוצה להביא באופן קבוע יותר לקוחות למרפאה?
מלא כאן את הפרטים שלך ונדבר בקרוב.

2017-06-12T09:09:12+00:00

About the Author:

אפרת דקל הקימה את סושאל דנטל: שיווק דיגטלי מקומי לרופאי שיניים במטרה לעזור להם לצמוח באמצעות חיבור בינם לבין הקהילה בה הם פועלים